Garnitura O-ring, NBR, 11x15x2mm, 01-0011.00X 2, T213131
Distribuie
  • 0,84lei
  • Fără TVA:0,69lei
  • 100 sau mai multe 0,42lei
  • 360 sau mai multe 0,29lei
  • 830 sau mai multe 0,28lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1387 buc.)
Garnitura O-ring, NBR, 11x15x2mm, 01-0011.00X 2
Tip: garnitura O-ring
Diametru exterior: 15 mm
Diametru interior: 11 mm
Grosime: 2mm
Material: NBR
Temperatura de lucru: -30...100°C
Duritate Shore: 70
Culoare: neagra
Producator: ORING USZCZELNIENIA TECHNICZNE
Caracteristici
Culoare Negru
Diametru exterior 15 mm
Diametru interior 11 mm
Duritate Shore 70
Grosime 2 mm
Material Cauciuc NBR
Producator Oring
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Garnitura O-ring, NBR, 11x15x2mm, 01-0011.00X 2