Encoder incremental, BOURNS, PEC11R-4225F-S0024, cu intrerupator, T294031
- Producător Bourns
- Cod produs:T294031
-
15,18lei
- Fără TVA:12,54lei
-
- 5 sau mai multe 13,71lei
- 9 sau mai multe 12,14lei
- 21 sau mai multe 11,50lei
- Disponibilitate:În Stoc (144 buc.)
Encoder incremental, BOURNS, PEC11R-4225F-S0024, cu intrerupator
Tip: incremental
Temperatura de lucru: -30...70°C
Montare: THT
Rezistenta mecanica: 30000 cicluri
Lungime ax: 25mm
Suprafata ax: crestatura D
Tensiune de lucru: 5V DC
Diametru ax: 6mm
Rezolutie: 24imp/rotatie
Semnal iesire: doua semnale A si B
Curent de lucru max.: 10mA
Numarul tuturor pozitiilor: 24
Cu intrerupator actionat prin apasare
Producator: BOURNS
Caracteristici
| Diametru ax | 6 mm |
| Lungime ax | 25 mm |
| Numar de pozitii | 24 pozitii |
| Producator | Bourns |
| Rezoluţie | 24imp/rotatie |
| Suprafata ax | Crestatura D |
| Tensiune de lucru | 5V DC |
| Tip | Incremental |
Etichete: encoder, incremental, bourns, pec11r4225fs0024, cu, intrerupator
