Warning: unlink(/var/www/clients/client2/web2/web/storage/cache//cache.catalog.language.1778757884): No such file or directory in /var/www/clients/client2/web2/web/system/library/cache/file.php on line 144 Dioda universala, redresoare, 70V, 0.25A, SOT23, VISHAY, BAV70-E3-08
Dioda universala, redresoare, 70V, 0.25A, SOT23, VISHAY, BAV70-E3-08, T180303
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T180303
Distribuie
  • 1,15lei
  • Fără TVA:0,95lei
  • 10 sau mai multe 0,90lei
  • 100 sau mai multe 0,54lei
  • 500 sau mai multe 0,41lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8434 buc.)
Dioda universala, redresoare, 70V, 0.25A, SOT23, VISHAY, BAV70-E3-08
Tip dioda: redresoare, catod comun, dubla
Capsula: SOT23
Montare: SMD
Tensiune inversa max.: 70V
Curent de sarcina: 0.25A
Tensiune conductie max.: 1.25V
Curent de soc direct max.: 2A
Producator: VISHAY
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda universala, redresoare, 70V, 0.25A, SOT23, VISHAY, BAV70-E3-08