Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, VISHAY, P6KE30A-E3/54, T246187
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T246187
Distribuie
  • 4,18lei
  • Fără TVA:3,46lei
  • 10 sau mai multe 2,42lei
  • 87 sau mai multe 1,21lei
  • 202 sau mai multe 1,15lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1210 buc.)
Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, VISHAY, P6KE30A-E3/54
Tip dioda: Transil, unidirectional
Capsula: DO15
Curent de scurgere: 1µA
Putere disipata: 600W
Tensiune de strapungere: 30V
Tensiune inversa max.: 25.6V
Producator: VISHAY
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda Transil, unidirectional, DO15, 600W, VISHAY, P6KE30A-E3/54