Dioda Transil SMD, bidirectional, SMB, 600W, VISHAY, SMBJ160CA-E3/52, T244508
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T244508
Distribuie
  • 4,18lei
  • Fără TVA:3,46lei
  • 10 sau mai multe 2,73lei
  • 20 sau mai multe 2,26lei
  • 100 sau mai multe 1,47lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1957 buc.)
Dioda Transil SMD, bidirectional, SMB, 600W, VISHAY, SMBJ160CA-E3/52
Tip dioda: Transil, bidirectional, SMD
Capsula: SMB
Tensiune de strapungere: 178V
Tensiune inversa max.: 160V
Structura: bidirecţionala
Curent de scurgere: 1µA
Putere disipata: 600W
Curent de soc direct max.: 2.3A
Producator: VISHAY
Caracteristici
Caracteristici elemente semiconductoare glass passivated
Carcasa SMB
Curent de scurgere 1µA
Structura semiconductorului bidirecţională
Tensiune de strapungere 178V
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda Transil SMD, bidirectional, SMB, 600W, VISHAY, SMBJ160CA-E3/52