Dioda redresoare Schottky, o singura dioda, 150V, 2A, STMicroelectronics, STPS2150, T147547
Distribuie
  • 2,27lei
  • Fără TVA:1,87lei
  • 5 sau mai multe 2,05lei
  • 10 sau mai multe 1,82lei
  • 20 sau mai multe 1,59lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2181 buc.)
Dioda redresoare Schottky, o singura dioda, 150V, 2A, STMicroelectronics, STPS2150
Tip dioda: redresoare Schottky, o singura dioda
Tensiune inversa max.: 150V
Capsula: DO15
Curent de sarcina: 2A
Curent de soc direct max.: 75A
Tensiune conductie max.: 0.62V
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda redresoare Schottky, o singura dioda, 150V, 2A, STMicroelectronics, STPS2150