Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG, T147260
Distribuie
  • 11,04lei
  • Fără TVA:9,13lei
  • 3 sau mai multe 10,13lei
  • 10 sau mai multe 8,94lei
  • 14 sau mai multe 7,49lei
  • Disponibilitate:În Stoc (5 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 45V
Capsula: TO220-3
Curent de sarcina: 2x 10A
Curent de soc direct max.: 180A
Tensiune conductie max.: 0.47V
Caracteristici
Carcasa TO220-3
Grosime radiator 1.15...1.39mm
Nivel dificultate Mediu
Structura semiconductorului catod comun, dublă
Subtip ambalaj tub
Tip produs Dioda
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 45V, 2x 10A, ON SEMICONDUCTOR, MBR20L45CTG