Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 200V, 2x 10A, SIRECTIFIER, MBR20200CT, T147249
Distribuie
  • 6,84lei
  • Fără TVA:5,66lei
  • 5 sau mai multe 3,90lei
  • 25 sau mai multe 3,42lei
  • 31 sau mai multe 3,26lei
  • Disponibilitate:În Stoc (116 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 200V, 2x 10A, SIRECTIFIER, MBR20200CT
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 200V
Capsula: TO220AB
Curent de sarcina: 2x 10A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.9V
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 200V, 2x 10A, SIRECTIFIER, MBR20200CT