Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 150V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20150FCT, T147247
Distribuie
  • 7,89lei
  • Fără TVA:6,52lei
  • 5 sau mai multe 2,79lei
  • 25 sau mai multe 2,51lei
  • 53 sau mai multe 2,51lei
  • Disponibilitate:În Stoc (781 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 150V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20150FCT
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 150V
Capsula: ITO220AB
Curent de sarcina: 20A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 1.02V
Caracteristici
Carcasa ITO220AB
Structura semiconductorului catod comun, dublă
Captcha
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 150V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20150FCT