Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 2x 10A, VISHAY, MBR20100CT-E3/4W, T147243
- Producător Vishay
- Cod produs:T147243
10,62lei
- Fără TVA:8,78lei
- 5 sau mai multe 9,42lei
- 10 sau mai multe 8,74lei
- 16 sau mai multe 6,32lei
- Disponibilitate:În Stoc (743 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 2x 10A, VISHAY, MBR20100CT-E3/4W
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 100V
Capsula: TO220AB
Curent de sarcina: 2x 10A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.75V
Caracteristici
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 2x 10A, VISHAY, MBR20100CT-E3/4W