Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100FCT, T147245
Distribuie
  • 6,11lei
  • Fără TVA:5,05lei
  • 5 sau mai multe 2,73lei
  • 25 sau mai multe 2,46lei
  • 100 sau mai multe 2,18lei
  • Disponibilitate:În Stoc (647 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100FCT
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 100V
Capsula: ITO220AB
Curent de sarcina: 20A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.95V
Captcha
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100FCT