Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100CT, T147244
- Producător Yangjie Technology
- Cod produs:T147244
3,44lei
- Fără TVA:2,84lei
- 25 sau mai multe 2,73lei
- 100 sau mai multe 2,41lei
- 250 sau mai multe 2,17lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2361 buc.)
Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100CT
Tip dioda: redresoare Schottky, catod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 100V
Capsula: TO220AB
Curent de sarcina: 20A
Curent de soc direct max.: 150A
Tensiune conductie max.: 0.85V
Caracteristici
Etichete: Dioda redresoare Schottky, catod comun, dubla, 100V, 20A, YANGJIE TECHNOLOGY, MBR20100CT