Dioda CRLED 5mm, alb rece, convex, 5.5-20V, OPTOSUPPLY, OSW5DK5111A-CRLED14, T240144
Distribuie
  • 5,45lei
  • Fără TVA:4,50lei
  • 10 sau mai multe 4,44lei
  • 50 sau mai multe 3,55lei
  • 79 sau mai multe 1,25lei
  • Disponibilitate:În Stoc (246 buc.)
Dioda CRLED 5mm, alb rece, convex, 5.5-20V, OPTOSUPPLY, OSW5DK5111A-CRLED14
Tip dioda: CRLED
Culoare dioda LED: alb rece
Diametru dioda LED: 5mm
Parte frontala: convex
Lentila dioda: transparent
Unghi lumina: 15°
Tensiune de lucru: 5.5...20V
Curent diode LED: 14mA
Luminozitate: 18000mcd
Producator: OPTOSUPPLY
Caracteristici
Caracteristici diode LED stabilizator de curent integrat
Coordonate cromatice x: 0.27; y: 0.28
Culoare dioda LED alb rece
Curent diode LED 14mA
Diametru dioda LED 5mm
Lentila dioda transparent
Parte frontala convex
Raster terminale 2.54mm
Unghi lum. 15°
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Dioda CRLED 5mm, alb rece, convex, 5.5-20V, OPTOSUPPLY, OSW5DK5111A-CRLED14