Conector jack, Jack 6,3mm, 3 contacte, mama, NINIGI, JC-124/6.35MM, T254160
  • Producător Ninigi
  • Cod produs:T254160
Distribuie
  • 4,59lei
  • Fără TVA:3,79lei
  • 10 sau mai multe 3,67lei
  • 50 sau mai multe 2,76lei
  • 62 sau mai multe 1,72lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (38 buc.)
Conector jack, Jack 6,3mm, 3 contacte, mama, NINIGI, JC-124/6.35MM
Tip conector: Jack 6,3mm
Numar contacte: 3
Versiune: deschis, stereo
Tip mufa: mama
Producator: NINIGI
Caracteristici
Montare mecanica Pe panou
Producator Ninigi
Tip conector Jack 6.35 mm
Tip mufa mama
Tip mufa jack Stereo
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Conector jack, Jack 6, 3mm, 3 contacte, mama, NINIGI, JC-124/6.35MM