Condensator poliester, 68nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-68NR10/400, T145072
Distribuie
  • 0,74lei
  • Fără TVA:0,61lei
  • 100 sau mai multe 0,46lei
  • 370 sau mai multe 0,33lei
  • 850 sau mai multe 0,31lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8305 buc.)
Condensator poliester, 68nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-68NR10/400
Capacitate condensator: 68nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 68nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 400V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 68nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-68NR10/400