Condensator poliester, 47nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-47N/630, T145003
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145003
0,79lei
- Fără TVA:0,65lei
- 50 sau mai multe 0,67lei
- 100 sau mai multe 0,54lei
- 230 sau mai multe 0,51lei
- Disponibilitate:În Stoc (1092 buc.)
Condensator poliester, 47nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-47N/630
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Raster terminale: 15mm
Serie: MKT
Caracteristici
| Producator | SR Passives |
| Serie | MKT |