Condensator poliester, 47nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-47N/630, T145003
Distribuie
  • 0,79lei
  • Fără TVA:0,65lei
  • 50 sau mai multe 0,67lei
  • 100 sau mai multe 0,54lei
  • 230 sau mai multe 0,51lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1092 buc.)
Condensator poliester, 47nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-47N/630
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Raster terminale: 15mm
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 47nF
Producator SR Passives
Serie MKT
Tensiune de lucru max. 630V DC