Condensator poliester, 4.7µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R20/100, T145064
Distribuie
  • 5,95lei
  • Fără TVA:4,92lei
  • 10 sau mai multe 3,07lei
  • 50 sau mai multe 1,95lei
  • 72 sau mai multe 1,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (262 buc.)
Condensator poliester, 4.7µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R20/100
Capacitate condensator: 4.7µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 4.7µF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 100V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 4.7µF, 100V DC, SR PASSIVES, MPEM-4U7R20/100