Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400, T145058
Distribuie
  • 1,10lei
  • Fără TVA:0,91lei
  • 100 sau mai multe 0,69lei
  • 260 sau mai multe 0,49lei
  • 600 sau mai multe 0,47lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 470nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 400V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 470nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-470NR15/400