Condensator poliester, 33nF, SR PASSIVES, MPEM-33N/630, T145047
Distribuie
  • 0,83lei
  • Fără TVA:0,69lei
  • 50 sau mai multe 0,67lei
  • 100 sau mai multe 0,59lei
  • 290 sau mai multe 0,37lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1435 buc.)
Condensator poliester, 33nF, SR PASSIVES, MPEM-33N/630
Capacitate condensator: 33nF
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33nF
Dimensiuni carcasa 12x5x9mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 33nF, SR PASSIVES, MPEM-33N/630