Condensator poliester, 33nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-33NR10/400, T145048
Distribuie
  • 0,62lei
  • Fără TVA:0,51lei
  • 100 sau mai multe 0,38lei
  • 340 sau mai multe 0,30lei
  • 780 sau mai multe 0,28lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2067 buc.)
Condensator poliester, 33nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-33NR10/400
Capacitate condensator: 33nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33nF
Dimensiuni carcasa 12x4x8.9mm
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 33nF, 400V DC, SR PASSIVES, MPEM-33NR10/400