Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K, T145339
- Producător Kemet
- Cod produs:T145339
3,02lei
- Fără TVA:2,49lei
- 10 sau mai multe 2,02lei
- 50 sau mai multe 1,53lei
- 100 sau mai multe 1,37lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (237 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC3330Z370K |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x4.5x9.5mm |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Toleranţa | ±10% |
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3330Z370K