Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK, T144599
- Producător Kemet
- Cod produs:T144599
2,86lei
- Fără TVA:2,36lei
- 10 sau mai multe 1,81lei
- 50 sau mai multe 1,61lei
- 88 sau mai multe 1,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1487 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Producator | Kemet |
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R60EF3330AA6AK