Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3330DQ60J, T145247
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145247
Distribuie
  • 2,73lei
  • Fără TVA:2,26lei
  • 10 sau mai multe 1,31lei
  • 50 sau mai multe 1,11lei
  • 100 sau mai multe 1,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7246 buc.)
Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3330DQ60J
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 330nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3330DQ60J