Condensator poliester, 22nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-22NR7.5/250, T145038
Distribuie
  • 0,48lei
  • Fără TVA:0,40lei
  • 100 sau mai multe 0,45lei
  • 280 sau mai multe 0,41lei
  • 660 sau mai multe 0,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3226 buc.)
Condensator poliester, 22nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-22NR7.5/250
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 22nF
Producator SR Passives
Serie MKT
Tensiune de lucru max. 250V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 22nF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-22NR7.5/250