Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J, T145335
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145335
Distribuie
  • 2,66lei
  • Fără TVA:2,20lei
  • 10 sau mai multe 1,32lei
  • 50 sau mai multe 1,05lei
  • 100 sau mai multe 0,95lei
  • Disponibilitate:În Stoc (132 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 220nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3220Z370J