Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630, T145033
Distribuie
  • 1,34lei
  • Fără TVA:1,10lei
  • 100 sau mai multe 0,84lei
  • 270 sau mai multe 0,60lei
  • 620 sau mai multe 0,57lei
  • Disponibilitate:În Stoc (282 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 220nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 630V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-220NR15/630