Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220Z360J, T145245
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145245
Distribuie
  • 1,39lei
  • Fără TVA:1,15lei
  • 10 sau mai multe 0,81lei
  • 50 sau mai multe 0,65lei
  • 100 sau mai multe 0,61lei
  • Disponibilitate:În Stoc (15 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220Z360J
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 220nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220Z360J