Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220DQ60K, T145244
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145244
Distribuie
  • 2,25lei
  • Fără TVA:1,86lei
  • 274 sau mai multe 0,36lei
  • 636 sau mai multe 0,34lei
  • 17500 sau mai multe 0,34lei
  • Disponibilitate:În Stoc (6830 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220DQ60K
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 220nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3220DQ60K