Condensator poliester, 220nF, 250V AC, 1000V DC, R60QR3220AA30K, T145216
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145216
Distribuie
  • 11,46lei
  • Fără TVA:9,47lei
  • 10 sau mai multe 7,04lei
  • 25 sau mai multe 6,49lei
  • 50 sau mai multe 6,42lei
  • Disponibilitate:În Stoc (290 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 250V AC, 1000V DC, KEMET, R60QR3220AA30K
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 1000V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Capacitate condensator 220nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 250V AC, 1000V DC, KEMET, R60QR3220AA30K