Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220AA6AK, T145127
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145127
Distribuie
  • 5,32lei
  • Fără TVA:4,40lei
  • 10 sau mai multe 3,02lei
  • 50 sau mai multe 2,58lei
  • 69 sau mai multe 1,44lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1173 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220AA6AK
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3220AA6AK
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220AA6AK