Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220506AK, T145126
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145126
Distribuie
  • 1,72lei
  • Fără TVA:1,42lei
  • Disponibilitate:În Stoc (22 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220506AK
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3220506AK
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET, R60IF3220506AK