Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1UR20/250, T145026
Distribuie
  • 1,27lei
  • Fără TVA:1,05lei
  • 100 sau mai multe 0,79lei
  • 200 sau mai multe 0,61lei
  • 450 sau mai multe 0,57lei
  • Disponibilitate:În Stoc (39 buc.)
Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1UR20/250
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 22x7x13.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 1µF, 250V DC, SR PASSIVES, MPEM-1UR20/250