Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630, T145013
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145013
1,01lei
- Fără TVA:0,84lei
- 50 sau mai multe 0,86lei
- 100 sau mai multe 0,64lei
- 370 sau mai multe 0,39lei
- Disponibilitate:În Stoc (6836 buc.)
Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Serie: MKT
Caracteristici
| Producator | SR Passives |
Etichete: Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630