Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630, T145013
Distribuie
  • 1,01lei
  • Fără TVA:0,84lei
  • 50 sau mai multe 0,86lei
  • 100 sau mai multe 0,64lei
  • 370 sau mai multe 0,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (6836 buc.)
Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 10nF
Producator SR Passives
Tensiune de lucru max. 630V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEM-10N/630