Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-10N/630, T144991
Distribuie
  • 0,76lei
  • Fără TVA:0,63lei
  • 50 sau mai multe 0,61lei
  • 100 sau mai multe 0,56lei
  • 250 sau mai multe 0,52lei
  • Disponibilitate:În Stoc (3250 buc.)
Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-10N/630
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită, condensatoare neinductive
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Dimensiuni terminale lung. 15mm
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 10nF, 630V DC, SR PASSIVES, MPEB-10N/630