Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100AA70J, T145325
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145325
Distribuie
  • 1,91lei
  • Fără TVA:1,58lei
  • 10 sau mai multe 1,06lei
  • 50 sau mai multe 0,80lei
  • 100 sau mai multe 0,70lei
  • Disponibilitate:În Stoc (23244 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100AA70J
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3100AA70J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET, R82EC3100AA70J