Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100DQ50J, T144612
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144612
Distribuie
  • 1,40lei
  • Fără TVA:1,16lei
  • 100 sau mai multe 1,03lei
  • 347 sau mai multe 0,40lei
  • 806 sau mai multe 0,38lei
  • Disponibilitate:În Stoc (8 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100DQ50J
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3100DQ50J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±5%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100DQ50J