Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100AA50K, T145234
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145234
Distribuie
  • 2,22lei
  • Fără TVA:1,84lei
  • 10 sau mai multe 1,00lei
  • 100 sau mai multe 0,65lei
  • 366 sau mai multe 0,27lei
  • Disponibilitate:În Stoc (14383 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100AA50K
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Capacitate condensator 100nF
Producator Kemet
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET, R82DC3100AA50K