Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA, MKS4J031004C00KSSD, T144791
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144791
Distribuie
  • 4,22lei
  • Fără TVA:3,48lei
  • 10 sau mai multe 3,85lei
  • 46 sau mai multe 2,16lei
  • 107 sau mai multe 2,04lei
  • Disponibilitate:În Stoc (20 buc.)
Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA, MKS4J031004C00KSSD
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitate condensator 100nF
Producator Wima
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA, MKS4J031004C00KSSD