Condensator electrolitic, SMD, 56uF, 6.3V DC, NICHICON, UWX0J560MCL1GB, T139849
  • Producător Nichicon
  • Cod produs:T139849
Distribuie
  • 0,45lei
  • Fără TVA:0,37lei
  • 100 sau mai multe 0,36lei
  • 500 sau mai multe 0,33lei
  • 1000 sau mai multe 0,31lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1006 buc.)
Condensator electrolitic, SMD, 56uF, 6.3V DC, NICHICON, UWX0J560MCL1GB
Capacitate condensator: 56µF
Tensiune de lucru max.: 6.3V DC
Toleranta: ±20%
Dimensiuni: Ø6.3x5.4mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: UWX
Curent de lucru max.: 52mA
Caracteristici
Capacitate condensator 56µF
Producator Nichicon
Serie UWX
Temperatura de lucru 85°C
Tensiune de lucru max. 6.3V DC