Condensator electrolitic 6.8µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A6R8MNN0511U, T128719
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128719
Distribuie
  • 0,40lei
  • Fără TVA:0,33lei
  • 100 sau mai multe 0,20lei
  • 740 sau mai multe 0,14lei
  • 1680 sau mai multe 0,13lei
  • Disponibilitate:În Stoc (70 buc.)
Condensator electrolitic 6.8µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A6R8MNN0511U
Capacitate: 6.8µF
Tensiune de lucru: 100V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 6.8µF
Dimensiuni carcasa Ø5x11mm
Durata de viaţa 2000h
Material Plastic
Raster terminale 2mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Tip montare Clema
Tip produs Clema
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 6.8µF, 100V DC, 105°C, Elite, PF2A6R8MNN0511U