Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Elite, PF1H470MNN6311U, T128690
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128690
Distribuie
  • 0,61lei
  • Fără TVA:0,50lei
  • 100 sau mai multe 0,38lei
  • 630 sau mai multe 0,25lei
  • 1470 sau mai multe 0,24lei
  • Disponibilitate:În Stoc (12957 buc.)
Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Elite - PF1H470MNN6311U
Capacitate: 47µF
Tensiune de lucru: 50V DC
Toleranta: ±20%:
Caracteristici
Capacitanţa 47µF
Dimensiuni carcasa Ø6.3x11mm
Durata de viaţa 2000h
Material Plastic
Raster terminale 2.5mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Tip montare Clema
Tip produs Clema
Toleranţa ±20%
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 47µF, 50V DC, 105°C, Elite, PF1H470MNN6311U