Condensator electrolitic 470µF, 16V DC, 105°C, Elite, PF1C471MNN1012, T128673
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128673
Distribuie
  • 0,93lei
  • Fără TVA:0,77lei
  • 100 sau mai multe 0,57lei
  • 350 sau mai multe 0,37lei
  • 800 sau mai multe 0,35lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4822 buc.)
Condensator electrolitic 470µF, 16V DC, 105°C, Elite, PF1C471MNN1012
Capacitate: 470µF
Tensiune de lucru: 16V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 470µF
Dimensiuni carcasa Ø10x12.5mm
Durata de viaţa 2000h
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 470µF, 16V DC, 105°C, Elite, PF1C471MNN1012