Condensator electrolitic 33µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J330MNN6311U, T128699
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128699
Distribuie
  • 0,39lei
  • Fără TVA:0,33lei
  • 100 sau mai multe 0,24lei
  • 640 sau mai multe 0,16lei
  • 1480 sau mai multe 0,15lei
  • Disponibilitate:În Stoc (7079 buc.)
Condensator electrolitic 33µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J330MNN6311U
Capacitate: 33µF
Tensiune de lucru: 63V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 33µF
Dimensiuni carcasa Ø6.3x11mm
Durata de viaţa 2000h
Raster terminale 2.5mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 33µF, 63V DC, 105°C, Elite, PF1J330MNN6311U