Condensator electrolitic 3.3µF, 200V DC, 105°C, Elite, PF2D3R3MNN6311U, T128731
  • Producător Elite
  • Cod produs:T128731
Distribuie
  • 0,37lei
  • Fără TVA:0,31lei
  • 100 sau mai multe 0,23lei
  • 540 sau mai multe 0,18lei
  • 1000 sau mai multe 0,18lei
  • Disponibilitate:În Stoc (668 buc.)
Condensator electrolitic 3.3µF, 200V DC, 105°C, Elite, PF2D3R3MNN6311U
Capacitate: 3.3µF
Tensiune de lucru: 200V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: PF
Producator: Elite
Caracteristici
Capacitanţa 3.3µF
Dimensiuni carcasa Ø6.3x11mm
Durata de viaţa 2000h
Raster terminale 2.5mm
Serie condensatoare PF
Tip condensator electrolitic
Toleranţa ±20%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic 3.3µF, 200V DC, 105°C, Elite, PF2D3R3MNN6311U