Condensator electrolitic 330uF, 35V DC, 105°C, PANASONIC, EEUEB1V331, T128380
Distribuie
  • 6,05lei
  • Fără TVA:5,00lei
  • 5 sau mai multe 4,27lei
  • 31 sau mai multe 3,28lei
  • 71 sau mai multe 3,10lei
  • Disponibilitate:În Stoc (479 buc.)
Condensator electrolitic 330µF, 35V DC, 105°C, PANASONIC, EEUEB1V331
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 35V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: EB
Producator: PANASONIC
Caracteristici
Capacitate condensator 330µF
Producator Panasonic
Serie EB
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 35V DC