Condensator electrolitic, 330µF, 50V DC, impedanta joasa, Elite, ED1H331MNN1025, T221285
  • Producător Elite
  • Cod produs:T221285
Distribuie
  • 1,79lei
  • Fără TVA:1,48lei
  • 50 sau mai multe 1,31lei
  • 114 sau mai multe 0,98lei
  • 264 sau mai multe 0,92lei
  • Disponibilitate:În Stoc (657 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 50V DC, impedanta joasa, Elite, ED1H331MNN1025
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 50V DC
Toleranta: ±20%
Impedanta: 55mΩ
Caracteristici
Capacitate condensator 330µF
Producator Elite
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 50V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 50V DC, impedanta joasa, Elite, ED1H331MNN1025