Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD, T274979
- Producător Nichicon
- Cod produs:T274979
3,81lei
- Fără TVA:3,15lei
- 10 sau mai multe 1,44lei
- 50 sau mai multe 1,19lei
- 100 sau mai multe 1,10lei
- Disponibilitate:În Stoc (2995 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD
Tip condensator: electrolitic, cu impedanta redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 25V DC
Toleranta: ±20%
Serie: UPW
Impedanta: 0.09Ω
Caracteristici
| Capacitate condensator | 330µF |
| Producator | Nichicon |
| Temperatura de lucru | 105°C |
| Tensiune de lucru max. | 25V DC |
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON, UPW1E331MPD