Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331, T221343
Distribuie
  • 7,33lei
  • Fără TVA:6,06lei
  • 5 sau mai multe 4,84lei
  • 10 sau mai multe 2,88lei
  • 25 sau mai multe 2,38lei
  • Disponibilitate:În Stoc (190 buc.)
Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 16V DC
Toleranta: ±20%
Serie: FC
Impedanta: 117mΩ
Caracteristici
Capacitate condensator 330µF
Producator Panasonic
Temperatura de lucru 105°C
Tensiune de lucru max. 16V DC
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Condensator electrolitic, 330µF, 16V DC, impedanta joasa, PANASONIC, EEUFC1C331